İL MÜDÜR YARDIMCIMIZ BALIKESİR’E VEDA EDİYOR

İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımızda yirmi sekiz yıldır çeşitli idari birimlerde özveriyle görevini iştirak eden İl Müdür Yardımcımız Fahri KUŞ, Balıkesir’e veda ediyor.

Kendi isteği ile memleketi olan Çorum iline tayinini isteyen ve talebi sonrası Çorum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğüne Kuruluş Müdürü olarak atanan İl Müdür Yardımcımız Fahri KUŞ için veda toplantısı düzenlendi.

Düzenlenen veda toplantısında bir konuşma gerçekleştiren İl Müdür Yardımcımız Fahri KUŞ, Cenab-ı Allah cümlemize gönlümüzdekilerin hayırlı olanını versin, hakkımızda hayırlı olanı da gönlümüze razı eylesin. Ben Balıkesir’den çok memnundum. Yirmi sekiz sene boyunca bana iyi baktınız, sağ olun. Gurbetçilerde olan memleket hasretiyle, eşim ile birlikte nasip olursa memleketimize gideceğiz. Allah hepinizden razı olsun.” ifadelerine yer verdi.

İl Müdürümüz Ahmet ÇAKAR, Müdürlüğümüz kadrosunda çalıştığı süre içerisinde gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı İl Müdür Yardımcımız Fahri KUŞ’a plaket takdim ederek, yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.

Düzenlenen veda toplantısı birlikte hatıra fotoğrafları çekilmesiyle birlikte son buldu.

Bizler de Balıkesir Aile ve Sosyal Politikalar ailesi olarak İl Müdür Yardımcımız Fahri KUŞ’a memleketindeki yeni görevinde ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

11.01.2018


Sonraki Sayfa: SAYIN VALİ YARDIMCIMIZA ÇOCUK HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BRİFİNG SUNULDU

Önceki Sayfa : İL MÜDÜRÜMÜZ AHMET ÇAKAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ